O nás

Dlhoročné skúsenosti

Už od roku 2008 poskytujeme odborné služby v oblasti sprostredkovania poistenia.

Tím profesionálov

Náš tím tvorí skupina odborníkov na predaj, podporu a technické zabezpečenie poisťovacích produktov.

Klientská podpora

Naše on-line systémy zaručujú našim partnerom byť klientom k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni.

Kto sme

Už od roku 2008 poskytujeme odborné služby v oblasti sprostredkovania poistenia, stavebného sporenia, stavebného úveru, hypotekárneho úveru, spotrebného úveru a leasingu, ako aj poradenstvo a asistenciu pri likvidácii poistných udalostí. Hlavne v poistení motorových vozidiel patríme medzi elitu sprostredkovateľov vďaka množstvu spokojných zákazníkov, obchodníkov či predajcov vozidiel, ktorí s nami spolupracujú.

Galéria

Zabezpečujeme vysokú kvalitu našich služieb 24 hodín 7 dní v týždni.

Vážime si Vašu každú minútu, preto riešime čo najviac požiadaviek on-line či telefonicky, vďaka čomu neustále napredujeme, inovujeme a vylepšujeme všetky procesy v dnešnom rýchlom spôsobe života. Naše on-line systémy zaručujú našim partnerom byť klientom k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni bez obmedzenia.

Naše služby

Spolupráca

Ste finančný poradca alebo predajca motorových vozidiel?
Získajte lepšie podmienky, zázemie poskytované kvalifikovaným tímom na back office a Area managerom, ktorí vám budú k dispozícii. Online poistenie vďaka vlastnej aplikácii spolu s informačným systémom s prehľadom dojednaných zmlúv. Produktovú podporu a upomínajúci systém klientov s nedoplatkami. Vyskúšajte, že to ide inak a neváhajte nás kontaktovať, nakoľko nikdy nie je neskoro na zmenu k lepšiemu.

Zistiť viac